fbpx
Close

Piiriülesed duellid jäid Eesti klubide kasuks, Pärnu mänedžer pärast põnevusmängu Viimsiga: kuidas ma autorooli istun?

-Pärnu Sadam | Foto: Pärnu Sadam Facebook

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas toimus möödunud nädalal Eesti võistkondade osalusel kaheksa kohtumist, nende hulgas ka seitse piiriülest duelli. Eesti ja Läti klubide omavaheliste duellide seis jäi maarjamaalaste kasuks 4:3. Lisaks peeti eelmisel nädalal ka neli mängu Paf Eesti korvpalli meistriliigas, kus võidulisa teenisid KK Viimsi/Sportland, BC Kalev/Cramo, TalTech/Optibet ja Pärnu Sadam.

Eesti meistriliiga uus mängunädal sai alguse juba esmaspäeval, kui Sadolini spordihoones läksid omavahel vastamisi Rapla Avis Utilitas ning KK Viimsi/Sportland. Külalised võtsid kindla võidu numbritega 88:66 (26:15, 27:17, 14:13, 21:21).

Viimsi parimad skooritegijad olid Tyler Roberson ja Ronalds Zakis, kes kogusid mõlemad 17 punkti. Kaksikduublini jõudnud Zakis hankis ka 10 lauapalli. Rain Veideman ja Rait-Riivo Laane lisasid vastavalt 16 ja 15 punkti ning Devin Harris tõi 11 silma. Rapla poolel jõudsid kahekohalise punktisummani ainult ameeriklased Darryl Tucker Jr ja Demajeo Wiggins, kes viskasid vastavalt 18 ja 14 silma. Kaksikduubli teinud Wigginsi arvele jäi ka 14 lauapalli.

scroll to top