fbpx
Close

INTERVJUU | Rannar Raap esiliigas rassimisest: vorm võiks parem olla, aga selga veel mahub… napilt

-Rannar Raap | Foto: Siim Semiskar

Eelmise hooajaga oma korvpalli meistriliiga karjäärile pärast 13 aastat joone alla tõmmanud Rannar Raap otsustas hooaja keskel naasta korvpalliväljakutele aste madalamal ehk Saku I liigas, kui liitus Rae Koss/Hansaviimistluse meeskonnaga. Aprilli alguses alles 30-aastaseks saav 191 cm pikkune Raap on esiliigas enda sõnul sisse võtnud point center’i rolli, kelle ülesandeks on rünnakul tagaliinis toimetada ja kaitses vastaste pikkadega hakkama saada ning laud puhtaks teha.

Raap andis Korvpall24 portaalile pikema intervjuu reedel Rae spordihoones, kus Rae Koss/Hansaviimistlus mängis põnevas mängus 89:80 üle Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasiumi. Kuna vastaste poolel jooksid ringi samuti endised tipud Reinar Hallik ja Kristo Saage, siis rahval oli, mida vaadata ning ka väljakul keesid tunded kohati päris korralikult üle.

Senise üheksa esiliiga kohtumisega keskmiselt 34,5 minutiga 12,9 punkti, 9,3 lauapalli ja 4,8 resultatiivset söötu kogunud Raap sai kõvasti korvi all maadelda just Hallikuga ning tema sõnul suudab ta praeguse seisuga vastaste pikkade vastu ära seista küll. Usutluses tulebki juttu näiteks sellest, kas vorm veel selga mahub, millist rolli tal tuleb Rae Kossus mängida, kuidas võõrleegionärid ja värskelt meistriliigas lõpetanud mehed on esiliiga taset mõjutanud ning kuidas küll Andres Sõber selliste jackpot’ide otsa sattus.

scroll to top