fbpx
Close

INTERVJUU | Ron Arnar Pehka: ma mingi hetk ei tahtnud üldse mängida, aga siis tuldi ja moositi ära

-Ron Arnar Pehka | Foto: Siim Semiskar

Eelmised kuus hooaega kohalikus kõrgliigas pallinud 23-aastane ja 188 cm pikkune tagamängija Ron Arnar Pehka kukkus paljude korvpallisõprade jaoks eelmisel suvel justkui pildilt, kuna ei jätkanud enam Paf Eesti-Läti liigas. Viimased kaks hooaega Tallinna Kalevis ja enne seda Audentese Spordigümnaasiumi tiimis G4S Noorteliiga pallinud Pehka tuli platsile tagasi hoopis Saku I liigas, kus tõmbas selga Rae Koss/Hansaviimistluse särgi.

Esiliigas paremate skoorijate edetabelis esikümnesse kuuluv Pehka sai aga ühes märtsi alguse mängus oma kunagise koduvõistkonna G4S Noorteliiga vastu vigastuse, mis lõpetas noormehe hooaja. Tänavu Rae Kossu eest 17 kohtumisega keskmiselt 30,5 minutit, 18,1 punkti, 3,6 lauapalli, 3,5 resultatiivset söötu ja 1,8 vaheltlõiget kogunud Pehka ei välistanud intervjuus Korvpall24 portaalile, et võime teda järgmistel aastatel uuesti kõrgemal tasemel mängimas näha.

Palusime Pehkal usutluses ka selgitada, miks tal eelmisel hooajal Tallinna Kalevis mänguaeg kohati väga kesiseks jäi ning kas sealt suhu jäänud halb maitse oli ka kõrgliigast lahkumise põhjuseks. Veel rääkisime võõrleegionäridest esiliigas, treeneritööst ning meistriliiga ja esiliiga tasemevahest.

scroll to top