fbpx
Close

INTERVJUU | Esiliiga lauakunn Rait Tammet Hispaanias mängimisest, korvpalli ja tööelu ühildamisest ning Rae Kossu visioonist

-Rait Tammet | Foto: Ott Kattel/KK Rae Koss Facebook

Eesti esiliiga on järjest rohkem korvpallisõprade huviorbiidis ning erandiks pole ka tänavune hooaeg. Põnevust pakub turniiritabel, aga ka mängumehed, kes intriigi loovad ja häid etteasteid teevad. Näiteks leiab Rae Koss/Hansaviimistluse ridadest sel hooajal Rait Tammeti, kel on selja taga põnev karjäär ja kes on hetkel esiliiga parim lauavõitleja. Korvpall24.ee portaal uuris 26-aastaselt keskmängijalt, miks ta otsustas Rae Kossuga liituda ja kuidas on hooaeg seni alanud.

Karjääri jooksul on Tammet mänginud nii Eesti meistriliigas, Eesti-Läti liigas kui ka Hispaania madalamates liigades. Sel hooajal on 205 cm pikkune mängumees otsustanud Eesti esiliiga kasuks ning saanud seni peetud kohtumistes kirja keskmiselt 22,5 minutiga 9,4 punkti, 10,6 lauapalli, 1,3 korvisöötu ja 0,9 viskeblokeeringut. Hispaanias on Tammet mänginud näiteks tugevuselt kolmanda liiga (LEB Silveri) klubides Cornella ja Alginet ning ka aste madalamal EBA liigas Pas Pielagose meeskonnas.

Uurisime Tammetilt, kuidas ta tänavu Rae Kossu võistkonda jõudis ning kas laual olid ka muud variandid. Samuti saime teada, mis kogemusi andis Hispaanias pallimise periood ja kas Eesti esiliigas müttab mees põhitöö kõrvalt või keskendub 100% korvpallile. Lisaks rääkisime Tammetiga tema heast hooaja algusest, statistilistest näitajatest ning küsisime esiliiga taseme ja Rae Kossu hooaja eesmärkide kohta.

scroll to top