fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kotsar jagas Euroliigas vooru MVP tiitlit, Kullamäe ja Panevežys jõudsid Eurocupis play-off’i

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: EPA/Scanpix

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes massiivses artiklis korraga. Kuna ookeani taga G Liigas said Henri Drellil mängud läbi, siis põikleme risti rästi ringi Euroopas.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi sai Euroliigas kaks üliolulist võitu ning edukalt jätkatakse ka Hispaania meistriliigas. Matthias Tassi leivaisa Manresa sai Hispaania kõrgliigas kirja võidu ja kaotuse. Hispaania esiliigas tuli Jaan Puideti koduklubil vastu võtta teine järjestikune kaotus, aga Rauno Nurgeri leivaisa pikendas võiduseeria kolmanda mänguliseks. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas 13. järjestikuse võidu. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammet ja Pas Pielagos said teise järjestikuse kaotuse.    

Leedus palliv Kristian Kullamäe koduklubi Panevežys lõpetas Eurocupis kuue mängu pikkuse võiduseeria, kui jäädi alla Badalonale. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel said Iisraeli kõrgliigas kirja võidu ja kaotuse. Martin Paasoja ja Reykjaviki IR lõpetasid Islandi meistriliiga hooaja võidukalt, aga play-off’i eestlase koduklubi ei pääsenud. Kreeka esiliigas sai Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala kaotuse. Saksamaa tugevuselt tugevuselt kolmandas liigas palliva Jorke Aavi koduklubi Ehingen Urspring sai neljanda järjestikuse kaotuse.   

scroll to top