fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Vene klubi tuli Iisraeli karikavõitjaks, Kullamäe võitis Leedus pronksi, Drell säras USA-s ja Paasoja Islandil

-Henri Drell | Foto: Windy City Bulls Twitter

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid said sel nädalal endale eraldi artikli ning ülejäänud Euroopa liigade mehed, sealhulgas Itaalia liigad, ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud panime kokku üheks suureks looks.

Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi pidi Hispaania karikavõistluste veerandfinaalis tunnistama Badalona paremust. Matthias Tass ja Manresa said korvpalli Meistrite liigas kindla võidu. Hispaania esiliigas sai Jaan Puideti leivaisa kaotuse, aga Rauno Nurger aitas oma koduklubi kindla võiduni. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas kaheksanda järjestikuse võidu. Hispaania tugevuselt neljandas liigas said Rait Tammet ja Pas Pielagos võidu.    

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas ühe võidu ja kaotuse. Eestlane tabas võidumängus otsustava viske ja tegi head etteasted mõlemas kohtumises. Leedus palliv Kristian Kullamäe aitas Panevežys võitsid karikavõistlustel pronksi ja teenisid võidulisa Leedu meistriliigas. Itaalias meie mehi kõrgliigas karikavõistlustel esindatud polnud, kuid madalamates liigades toimetati usinalt.

scroll to top