EESTLASED NCAA-s | Resultatiivne Jürgens aitas Oral Robertsi konverentsi põhiturniiri võiduni, Kriisa kerkis Arizona parimaks

-Carlos Jürgens | Foto: ORU Basketball Twitter

USA ülikoolide meistrivõistluste NCAA kõrgeima divisjoni põhiturniir on jõudmas lõpusirgele, võistkondadel on jäänud pidada veel üks kuni neli mängu. Carlos Jürgensi meeskond Oral Roberts Golden Eagles kindlustas oma konverentsi põhiturniiri võidu juba eelmisel nädalal, kui neljapäeval alistati kodus North Dakota Fighting Hawks 73:70.

Jürgens sai mänguaega 23 minutit, mille jooksul viskas meeskonna paremuselt teise skooritegijana 14 punkti (kahesed 7/8, kolmesed 0/2). Lisaks võttis 24-aastane tagamängija 3 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, kaotas korra palli ja teenis ühe isikliku vea.

Laupäeval teeniti juba 12. järjestikune võit, kui samuti kodus alistati North Dakota State Bison 74:66. Jürgens tegi kohtumises kaasa 18 minutit ning kogus selle ajaga 10 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 1/5, vabavisked 3/4), 4 lauapalli, ühe korvisöödu, ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.