fbpx
Close

INTERVJUU | Tom Kaldre kõrgliigast taandumisest: tundsin, et pole enam samasugust kirge ja tõestamisvajadust

-Tom Kaldre | Foto: Eesti Maaülikool

Saku I liiga jaanuari parimaks mängijaks valitud Tom Kaldre otsustas kõrgliigakorvpallist mõni aeg tagasi pausi võtta ning lammutab nüüd Eesti Maaülikool/Skarconi ridades esiliigas. Kui võtame mõned üksikud mängud teinud mehed ära, siis jääb 24-aastane Kaldre esiliiga skooritabelis oma 18,3 punktiga maha üksnes Kristo Saagest (20,1 silma) ning resultatiivsete söötude pingereas on ta keskmiselt 6,8 sööduga esikohal.

Kõrgliigadebüüdi G4S Noorteliiga tiimis juba hooajal 2015/16 teinud Kaldre on vaatamata noorusele tiirelnud meistriliiga tasemel juba pikki aastaid ning Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus tunnistas tagamees, et tundis vajadust sellel tasemel mängimisest aeg maha võtta ning realiseerida ennast teistes valdkondades. Loomulikult küsisime Kaldrelt, kas see otsus oli lõplik või näeme teda kunagi veel Eesti-Läti liigas platsil ringi jooksmas.

Uurisime intervjuus Kaldre käest veel lisaks, kui palju TalTech/Optibeti meeskonnas tehtud hooaja ettevalmistus aitab tal esiliigas särada, palju üldse esiliigas trenni tehakse, kuidas liiga iseloom ja tase aastatega muutunud on, kas talle meeldib rohkem punkte visata või kaaslastele pallid kätte anda, kes on tema silmis praegu esiliiga all-star viisik, milliselt välismaalaselt on ta kõige rohkem oma karjääri jooksul õppinud ning kas keegi saab esiliigas vastu Kadrina Karudele ning Eesti-Läti liigas Prometeyle.

scroll to top