fbpx
Close

INTERVJUU | EMÜ liider Tom Kaldre esiliiga finaalis kriipima jäänud viledest, Eichfussi mõjust, kõrgliigasse naasmisest ja publikunumbritest

-Tom Kaldre | Foto: Ain Liiva

Kui reeglina pürgivad parimas korvpallurieas mängumehed meistri- või välisliigadesse, siis 25-aastane Tom Kaldre on heaks näiteks, et mängu saab nautida ka esiliiga tasemel, ohverdamata sealjuures korvpallivälist elu. Korraliku meistriliiga kogemusega mängujuht oli lähedal, et Tartu Maaülikooli särgis esiliiga tiitlit kaitsta, ent võitluslikust kaotusest hoolimata üritatakse sügisel meeskonnana arengus samm edasi teha.

Esiliiga põhihooaja 21 kohtumise jooksul 16,3 punkti, 5,6 lauapalli, 7 korvisöötu ja 2,3 vaheltlõiget panustanud 185-sentimeetrine Kaldre tõi play-off’i viies kohtumises 18,2 punkti, 6,8 lauapalli, 7,7 söötu ja 2,3 vaheltlõiget. Söötudes ja vaheltlõigetes oli intervjuu peategelane hooaja lõikes esiliiga parim.

Korvpall24.ee portaalile antud usutluses käis Kaldre uuesti üle finaalmängu viimased minutid ning mängu otsustanud hetked. Samuti analüüsis ta meistriliigast esiliigasse liikumise otsust ning võimalust teda tulevikus taas aste kõrgemal mängimas näha. Ilmavalgust nägi ka kahte vendadepaari sisaldav esiliiga tähtede meeskonna nimekiri, ning saame täpsemalt teada, kuidas uus peatreener Maaülikooli meeskonna treeningprotsessi ja mängupilti on muutnud. Lõpetuseks annab Kaldre hinnangu esiliiga populaarsusele ja potentsiaalile, avaldab enda meelisliigad, mida ise jälgib ning uue hooaja eesmärgid Maaülikooli ridades.

scroll to top