fbpx
Close

Mulluses pronksimeeskonnas jätkav Tom Kaldre: Rapla on hea koht, kus kõrgemale pürgida

-Tom Kaldre | Foto: Siim Semiskar

-Tom Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond andis reede õhtul teada, et nende ridades jätkab teist hooaega 23-aastane tagamängija Tom Kaldre.

“Mul on suur hea meel jätkata oma teist hooaega Raplas. Süües kasvab isu ning kindlasti on nii meeskondlikus kui ka isiklikus plaanis soov aina kõrgemale pürgida ja leian, et Rapla on selleks väga hea koht,” kommenteeris Kaldre Raplas jätkamist.

Erkmaa Korvpallikoolist välja kasvanud Tom Kaldre tegi kõrgliigadebüüdi 2015/16 hooajal Audentese SG/Noortekoondise ridades ja viibis kohe esimesel aastal 18 kohtumises platsil keskmiselt 13,7 minutit ja viskas 2,2 punkti. Seejärel on Kaldre meistriliigas esindanud ka Tallinna Kalev/TLÜ ja Valga ridu.

Erinevate traumade tõttu jäi mehe tõus kõrgliigatasemel toppama ning selleks, et uuesti hoog üles saada läks ta 2019/20 vaheaastaks esiliigasse KA Tallinna Kalev/TSK ridadesse. 19 mänguga keskmiselt 31,5 minutit, 18,7 punkti, 5 resultatiivset söötu, 4,1 lauapalli ja 2,6 vaheltlõiget kirja saanud Kaldre kerkis nende näitajatega taas kõrgliigaklubide huviorbiiti.

Juuni lõpus Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus rääkis Kaldre põgusalt sellest vaheaastast esiliigas ning kinnitas veel toona, et on vabaagendi staatuses.

Möödunud hooajal, oma esimesel aastal Raplas, olid Kaldre keskmised näitajad Eesti meistriliigas 18 mänguga 26,2 minutit, 9,4 punkti, 3,9 resultatiivset söötu, 2,9 lauapalli, 1,2 vaheltlõiget. Eriti olulisse rolli kerkis Kaldre play-off’is. Eesti-Läti liigas tõi ta 27 kohtumises mängitud 20,8 minutiga keskmiselt 4,9 punkti, 2,1 söötu, 2 lauapalli ja ühe vaheltlõike mängu kohta.

scroll to top