fbpx
Close

INTERVJUU | Raplas enesekindlust kasvatanud Martin Paasoja: andke pall minu kätte ja ma viskan selle sisse

-Martin Paasoja | Foto: Siim Solman

Hiiumaalt pärit Martin Paasoja korvpallurikarjäär on geograafiliselt üsna värvikas – viimastel aastatel on ta pallinud Rumeenias, Kreekas, Hispaanias, Islandil ja koguni Venetsueelas. Välisliigades saadud karastus tuli äsjalõppenud hooajale Raplas igati kasuks, kui universaalne tagamängija aitas erinevate väljakutsetega heidelnud klubi hooaja lõpuks pronksmedalitele. Isiklikus plaanis arenguhüppe teinud Paasojale oli arvult seitsmes Rapla aasta senise karjääri edukaim.

Meeskonna suurimaks skooritegijaks kerkinud 191-sentimeetrine mängumees kogus Eesti-Läti ühisliigas 27 mängu ja ligi 28 minutiga 13,6 punkti, 4,1 lauapalli, 3,4 korvisöötu ning 1,5 vaheltlõiget. Eesti meistriliiga arvestuses läksid kirja 12 mängu ja keskmiselt 30 minutit ning 12,1 punkti, 4,3 laupalli, 4,5 korvisöötu ning 1,5 vaheltlõiget.

Korvpall24.ee portaalile antud usutluses lahkas 31-aastane hiidlane lõppenud hooaega nii läbi meeskondliku kui ka isikliku prisma. Saime sisuka kirjelduse Paasoja rollist ning enesekindluse kasvust läbi hooaja ning selgituse, kuidas tähtsate visete võtmine meeskonnasiseselt otsustatakse. Kajastamist leiab ka hooaja keskel toimunud peatreeneri vahetus ning tiheda graafikuga play-off’i seeriate analüüs. Muuhulgas tuli juttu ka uue hooaja plaanidest, koondise esindamise võimalikkusest ning saime vihje, kus saab Paasoja suvistele individuaaltreeningutele kaasa elada.

scroll to top