fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Vene viskekindlus aitas Hapoeli final four’i, Kullamäe tassis Panevežyse kahe võiduni

-Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel | Foto: fiba.basketball

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes massiivses artiklis korraga. 

Hispaania meistriliigas on Baskonia suurepärases hoos ning möödunud nädalal saadi kirja kaks kindlat võitu ja endiselt jagatakse liigas liidripositsiooni. Matthias Tassi leivaisa Manresa kukkus välja korvpalli Meistrite liiga play-off’ist, aga teenis võidulisa Hispaania kõrgliigas. Hispaania esiliigas sai Jaan Puideti koduklubi jagu Rauno Nurgeri tööandjast. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas play-off’is kaotuse teise grupi liidrilt ning sellega lõppes eestlase hooaeg. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliva Rait Tammeti koduklub Pas Pielagosel lõpetas hooaja võidukalt.  

Kristian Kullamäe koduklubi Panevežys said Leedu meistriliigas kaks väärtuslikku võitu. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel said korvpalli Meistrite liiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises kindla võidu ja kindlustati koht final four’is. Iisraeli meistriliigas teeniti samuti võidulisa. 

scroll to top