fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kotsar oli heas hoos, Drell särab ookeani taga ja Sokult Kreekas ilus kaksikduubel

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: Baskonia Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi pidi Euroliigas tunnistama tuhandete eestlaste silme all Kaunase Žalgirise paremust. Hispaania meistriliigas alistati lisaaja järel Malaga ning sel nädalavahetusel ootavad eestlaste koduklubi ees karikavõistluste otsustavad mängud. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas võidulisa ja tõusid tabeli etteotsa. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammet ja Pas Pielagos said viienda järjestikuse kaotuse.   

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas ühe võidu ja kaks kaotust, eestlane sai mõlemas mängus korralikult mänguaega ja tegi head etteasted. Leedus palliv Kristian Kullamäe aitas Panevežyse Eurocupis kolmanda järjestikuse võiduni ning Leedu meistriliigas naasti taas võidulainele. Nädala lõpus ootab eestlase koduklubi ees Leedu karikavõistluste poolfinaal Kaunase Žalgirise vastu. 

scroll to top