Kadrina Karud pääsesid Keila vastu alles lõpuminutitel, Pehkalt ja Leppikult võimsad viskekontserdid

-Silver Leppik | Foto: Siim Semiskar

Jaanuari viimasel nädalal Saku I liigas peetud kuuest kohtumisest valmistas suurima üllatuse Rae Koss/Hansaviimistlus, kes kodusaalis alistas Ron Pehka hiilgemängu toel tabeli kolmanda Tamsalu Los Toros/TalTechi. Liidernelikust sai kaotusekibedust tunda ka Tartu Ülikool/Eviko, kellele korraldas viskekontserdi Silver Leppik. TERE Kadrina Karud vajasid hooaja 14. võiduks tugevat lõpuspurti Keila Korvpallikooli üle.

Teisipäeval peeti ära koroonaviiruse tõttu edasilükatud kohtumine, kus Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium (5-9) alistas tugeva teise poolaja abil 88:80 (23:29, 21:26, 25:11, 19:14) kodus mänginud G4S Noorteliiga (4-9). Poolajaks 11-punktilise edu sisse võidelnud väljakuperemehed suutsid järgmise 20 minutiga visata vaid 25 punkti ning Kristo Saagega mehitatud külalised said tabelisse viienda võidu.

Neli kaugviset tabanud Saage tõusiski 23 punkti, 6 lauapalli, 6 korvisöödu ja 3 vaheltlõikega üleplatsimeheks. Veiko Simm lisas 18 silma, 8 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Joosep Põldre toetas meeskonda 15 punktiga ning Andrus Lehismets 13 punkti ja 6 lauapalliga. Noorteliiga ridades viskas Gregor Allik 17 silma (vabavisked 9/10), noppis 6 lauapalli, jagas 8 korvisöötu ning panustas ka 3 vaheltlõikega. Simm-Marten Saadi (10 lauapalli) ning Kristofer Kajari (5 söötu) tõid kumbki 15 punkti. Jarko Kõrvel kostitas vastasmeeskonda 14 punktiga.