fbpx
Close

Korvpall24 ja Geenius Meedia koostöö lõpeb

-Korvpall | Foto: Pexels

1.veebruaril täpselt nelja aastaseks saav Korvpall24 portaal peab kahjuks siinkohal teatama, et meie koostöö Geenius Meediaga lõpeb kuu aja pärast ehk veebruari lõpus. Pikemalt koostöö katkemise põhjuseid lahkamata soovime oma lugejatele teada anda, et võtame veebruari kuu jooksul tempot veidi maha.

Korvpall24 portaal on praeguseks täpselt neli aastat aidanud peamiselt meie koduse korvpalli kajastust kõrgemale tasemele tõsta ning plaan on meie suurepärase peatoetaja Optibeti abiga seda jätkata ka viiendat aastat. Kuidas täpselt ja mis kujul me internetiavarustesse naaseme, selgub loodetavasti 1. märtsil.

Anname siinkohal oma tellijatele teada, et veebruaris me kõigi ettevalmistuste kõrvalt eraldi tellijatele originaalsisu ei tooda. Seega, kui tegite Geeniuse tellimuse üksnes Korvpall24 portaali lugemiseks, siis saate nüüd otsustada, kas jätkate antud info valguses tellijana või mitte. Oleme teile kõigile senise toetuse eest südamest tänulikud ja loodame märtsi alguses Korvpall24.ee domeenil juba uuesti kohtuda!

Siim Semiskar
Korvpall24 peatoimetaja

scroll to top