fbpx
Close

“Kuues Viga” #16 | Elagu Henri Drell ja tema teekond NBA tagahoovis

-Henri Drell | (c) Foto: Siim Semiskar

Alustame 2022. aasta esimest päevakajalist NBA podcasti mõtetega Henri Drellist. Drell on esimene Eesti noor korvpallur, kes üritab tõsimeeli NBA-sse murda läbi G Liiga. Leping on noormehel sõlmitud Windy City Bullsiga, kust on tänavu juba mõned mehed Chicago Bullsi pääsenud.

Anname Drellile lumisest Eestimaast kaasa oma parimad NBA-alased soovitused ja analüüsime Windy City Bullsi tiimi kasulikke omadusi, mis võivad Drellil aidata silma jääda Chicago Bullsi ninameestele, näiteks leedukale Arturas Karnišovasele, kes juhib Chicago Bullsi peakontorit.

Otto mälestab Joe Inglesi karjääri NBAs ja kaitseb Utah Jazzi praegust mänguvormi, Erki ei suuda vait jääda Golden State Warriorsi teemal ning Ardo tambib Zion Williamsoni maa alla.

Saate Tiim oli Los Angeles Lakers, aga me rääkisime tulikuumast Phoenix Sunsist vaat et sama palju või rohkemgi.

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top