fbpx
Close

INTERVJUU | Esiliiga parim lauavõitleja Rait Tammet sooviks taas kõrgliigas rõngaid lõhkuda

-Rait Tammet | Foto: Siim Semiskar

Saku I liiga põhiturniiri valitsenud Kadrina Karude korvpallimeeskonna jaoks lõppes finaalturniir suure pettumusega, kui kaotati nii poolfinaal kui ka pronksimäng ning leppida tuli neljanda kohaga. Kui Karude leegionärid oma põhiturniiri taset välja ei mänginud, siis eestlastest tegi oma tavapärase ära 205 cm pikkune keskmängija Rait Tammet.

25-aastane Tammet, kes varem on kõrgliiga taset proovida saanud nii Pärnu Sadama kui ka TalTechi ridades, kogus nii poolfinaalis kui ka pronksikohtumises kaksikduubli ning tema kogu esiliigahooaja keskmisteks näitajateks jäid tänavu 26 mänguga 25 minutit, 9,7 punkti, 11,9 lauapalli, üks vaheltlõige ja 1,4 blokki.

Esiliiga hooaja parima lauavõitlejana lõpetanud Tammet rääkis pärast pronksikohtumist Korvpall24 portaalile antud intervjuus, et kuni finaalturniirini edukalt kulgenud aasta on talle taas tekitanud nälja ennast proovile panna ka kõrgliiga tasemel. Lisaks mõtisklesime ka teemal, mis läks Karudel final four’is valesti ning miks nende leegionärid lati alt läbi jooksid.

scroll to top