fbpx
Close

INTERVJUU | Esiliiga finaali üleplatsimees Sten Saaremäel kõrgliiga ambitsioonidest: endiselt on alles ja olen pakkumistele avatud

-Sten Saaremäel | Foto: Ain Liiva

Mullu märtsis ehk veidi enam kui aasta tagasi õnnetult sääreluu murdnud Sten Saaremäeli tagasitulek suurde mängu on kulgenud edukalt, kui Kadrina Karud tõusid lõppenud hooajal esiliiga meistriks. Finaali resultatiivseimaks mängijaks kerkinud 25-aastane tagamees on järgmiseks sammuks valmis, et end taas kõrgliiga tasemel tõestada.

Põhihooaja 22 mängu jooksul jäid Saaremäeli numbriteks 15,4 punkti, 3,5 lauapalli, 3,5 korvisöötu ja 1,5 vaheltlõiget. Kohamängudel kogus Kadrina üks liidritest viie kohtumisega 20,6 punkti, 5,2 lauapalli, 4,6 söötu ja 2,2 vaheltlõiget. Hooajal teenitud vabavisete (200) osas ei olnud Saaremäelil esiliigas vastast.

Korvpall24.ee portaal uuris värskelt esiliiga meistrilt lõppenud hooaja kohta, kuidas jalg on paranenud ning kui kaugel on isikliku vormi tipp. Saame teada Steni esiliiga tähtede viisiku ning kui mitu võitu koguksid Kadrina Karud Eesti-Läti liigas. Lõpetuseks avaldab ta, kas keegi kõrgliiga meeskondadest on tema uksele juba koputanud ning millised on tööka noormehe suvised plaanid.

scroll to top