fbpx
Close

INTERVJUU | Timo Eichfuss uuest ametist: oleks olnud lollus “ei” öelda ja minna kuhugi liini peale tööle

-Timo Eichfuss | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal ennast mängijana esiliiga võitjameeskonna Tartu Kalev/Estiko ja treenerina BC Elva CHK/Tartu Ülikooli naiskonna vahel jaganud Timo Eichfussi jaoks on uus hooaeg alanud uute väljakutsetega. Nimelt on 33-aastane ja 2-meetrine endine koondislane siirdunud Saku I liigas Kadrina Karude ridadesse ning treenerina istunud Rauno Pehka kõrvale Tallinna Kalev/Audentese abitreeneriks.

Korvpall24 rääkis Eichfussiga pärast Kadrina Karude selle hooaja teist esiliiga mängu, kui Jüri spordihoones alistati Rae Koss/Hansaviimistlus 84:73. Hilinemisega mängule jõudnud Eichfuss kerkis 28 minutit mängides oma tiimi üheks tähtsaimaks lüliks, kui kogus hea visketabavusega 15 punkti, 9 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu.

Rääkisime Eichfussiga kahel suurel teemal. Esiteks Kadrina Karudega liitumisest ning kõigest sellega kaasnevast: noortest, kes tahavad vurri käima tõmmata, Kristo Saagest, kes tahab ise pidevalt peale panna ja saadab pikad ründelauda punktide järele jne. Teise teemana rääkisime läbi tol hetkel veel avalikkusele teadmata olnud uudise, et Eichfussist saab Tallinna Kalev/Audentese abitreener.

scroll to top