fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Tass on Poolas ennast korralikult käima saanud, Sutt ootab Islandil endiselt debüüti

-Matthias Tass | Foto: MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on täie hooga käima läinud ning korralik arv eestlasi on mängimas üle Euroopa laiali. Korvpall24 portaal kajastab alanud hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi taas nädala kokkuvõtete formaadis Kui Itaalias ja Hispaanias toimunud eelmise nädala sündmused on juba meie veergudel kajastust leidnud, siis nüüd on aeg teiste mööda Euroopat pillutatud meeste käes.

Poola meistriliigas pallivatest eestlastest seni parimas hoos olnud Janari Jõesaar sai kahjuks vigastada ning tema hooaeg on lõppenud. Hooaega jätkavad Poolas Matthias Tass ja Kregor Hermet, kelle koduklubid eelmisel nädalal võidurõõmu maitsta ei saanud. Tass on see-eest algviisikus, teenib häid minuteid ja näitab korralikku mängu. Leedus Kristian Kullamäe jätkuvalt põhitegijate seas, kuid Eurocupi avamängus pidi eestlase koduklubi tunnistama Eesti-Läti liigas palliva Ukraina klubi Prometey paremust. Leedu meistriliigas jäädi tasavägises kohtumises alla Utena Juventusele. Iisraelis meistriliigas on Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel endiselt võiduta, aga eestlane on algviisikus ja saab suuri minuteid.

Islandil on samuti rohkelt mänguaega teenimas Reykjavikis palliv Martin Paasoja, kuid möödunud nädala kohtumises jäi eestlase koduklubi võiduta. Samuti Islandil, teise Reykjaviki klubi ridades olev Saimon Sutt veel oma hooaega alustanud pole, aga tema koduklubi pidas maha kahe lisaajaga lõppenud suureskoorilise mängu, mis lõpuks kaotati. Omad huvid on meil endiselt ka Saksamaal, seda küll madalamates liigades.

scroll to top