fbpx
Close

INTERVJUU | Esiliigas taas jalad alla saanud Sten Saaremäel kõrgliigasse naasmisest: ambitsioon on ikka olemas, aga huvi pole praegu tuntud

-Sten Saaremäel | Foto: Mattias Mäits/Kadrina Karud Facebook

Sten Saaremäeli võib hoolimata 24 eluaastast pidada Eesti meistriliiga tasemel veteraniks, kui töökas tagamängija tegi Rakvere Tarva särgis debüüdi juba 16-aastaselt. Senise karjääri jooksul peamiselt Rakvere ja Pärnu eest mänginud Saaremäel sai eelmisel hooajal end proovile panna Keilas, kus ta märtsis BC Kalev/Cramo vastu mängides õnnetult sääreluu murdis. Nüüd, vigastusest taastununa, üritab motiveeritud mängumees läbi esiliiga taas meistriliigasse tõusta.

Ainsal Keila hooajal jäid 187-sentimeetrise Saaremäeli numbriteks 28 mängu ja ligi 22 minutiga 8,7 punkti, 2,5 lauapalli ja 1,8 söötu. Sel sügisel esiliigas Kadrina Karude ridades on esimese üheksa kohtumise järel keskmiselt kirja läinud 12,2 punkti (kolmesed 17/44), 2,2 lauapalli, 3,6 söötu ja 0,9 vaheltlõiget mängu kohta.

Korvpall24.ee portaalile jagas Sten lähemalt, millises seisus on tema füüsis ja võitlusvaim ning kuidas mõjutas vigastus selleks hooajaks leivaisa leidmist. Saame teada, kes ekskoondislastest talle selleks hooajaks mängupaiga leidis ja keda peab ta esiliigas Kadrina suurimateks konkurentideks. Sten toob välja ka viis esiliiga parimat tagamängijat ning avaldab, millega ta korvpalli kõrvalt igapäevaselt leiba teenib.

scroll to top