fbpx
Close

Eestlased Itaalias: Treier ja Sassari viskasid korvid ribadeks, Riismaa alustas play-off’idega, Kuuba, Erkmaa ja Peterson alustavad nädala lõpus

-Kaspar Treier | (c) Foto: Dinamo Sassari

Itaalias mängiti nädala jooksul taas arvukalt kaalukaid kohtumisi. Serie A-s ja Serie B-s tõmmati joon alla põhiturniirile. Kui mõni pallur sai juba suvepuhkusele, siis paljude jaoks alles tähtsaimad kohtumised nüüd algavad. Serie A2-s peavad põnevat play-off’i avaseeriat kõrgliiga ambitsioonidega Joonas Riismaa ja Pistoia. 

Serie A kahes viimases põhiturniiri kohtumises olid rünnakul eriti heas hoos Kaspar Treier ja Sassari Dinamo. Reedel kohtus eestlase leivaisa kodusaalis Serie A liidermeeskonna Bologna Virtusega. Äsja Eurocupi finaali murdnud nimekale külalisele ei antud vähimatki võimalust ja tabelisse kirjutati ülivõimas 108:73 (17:18, 30:17, 39:20, 22:18) võit.

Vinges võidus mängis suurt rolli ka Treier, kes teenitud 20 mänguminutiga viskas 7 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/2, vabavisked 2/2), noppis meeskonna parimana 7 lauapalli ja jagas kaaslastele 3 tulemuslikku söötu.

scroll to top