fbpx
Close

“Kuues Viga” #28 | Külla tuli NBA fännist Eesti räpikunn Genka!

-Genka | Foto: Kuues Viga

Play-off’ide teise raundi keskpaigaks kutsusime stuudiosse tuntud NBA kossu- ja spordimoefänni Genka.

Panime ta enne play-off-jutustamist risttule alla – kuidas sai Eesti räpikunnist NBA jälgija? Kas teda ootab NBA mängijate moega sama saatus, mis Teet Kalmust Ukraina sõja postitustega? Kellele ta elab praegu NBA play-off’ides kaasa ja kes võiks väheke jalga puhata?

Nalja sai kõvasti enne tõsisemat jutuajamist. Kui Memphisele me pikka pidu ei julgenud ennustada, siis ülejäänud kolm paari said ohtralt kommentaare. Kõige rohkem kiitsime mõistagi 35-aastast Celticsi tsentrit Al Horfordi. Genka avaldas ka arvamust, et kas Marcus Smart oli õiglane valik NBA parimaks kaitsemängijaks või mitte.

Lugesime ette kuulajakirja, mille järel Otto paljastas naljaka NBA kurioosumi, mis oli seotud ühe mängija lepinguga.

Kuulake meid edaspidigi kord nädalas YouTube’is-Spotifys, kirjutage meile kuuesviga@gmail.com ja vaadake üle podcastrent.ee, kui soovite salvestada enda podcasti sama ägedas stuudios.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top