fbpx
Close

Mis toimub Madridis? Kui see poleks Pablo Laso, oleks Realil juba uus peatreener

-Pablo Laso | Foto: Reuters/Scanpix

Neljapäeva õhtul peeti Euroliigas üks märgiline kohtumine, kui tänavuse hooaja teises pooles silmnähtavasse kriisi sattunud Madridi Reali korvpallimeeskond jäi 86:87 alla Ateena Panathinaikosele. See oli Realile juba kolmas järjestikune kaotus Euroliigas ning ka koduses Hispaania kõrgliigas on sära täielikult minetatud.

“Meie halb mängu algus kindlasti maksis meile lõpuks kätte,” kommenteeris juba alates 2011. aastast Reali eesotsas olnud Pablo Laso kohtumise järel. “Panathinaikos oli meist parem. Teinekord korvpall ongi nii lihtne. See oli pealtvaatajatele ilus mäng, mida vaadata, aga usun, et meie suudame paremini mängida.”

Hooaja teises pooles juba ootamatult tihti taolisi kommentaare andma pidanud Laso jätkas: “Ma ei muretse ainult ühe või kahe mehe vormi pärast. Reali treenerina ma usun, et me suudaksime paremini mängida. Ma tahan, et me suudaksime hoida kõik mehed keskendununa ja hoiduda lollidest eksimustest. Panathinaikose vastu me võitsime lauavõitluse ja viskasime korralikult ning tegime veel mõningaid asju hästi… Aga tähtis on meeskondlikult mängida ning seda me ei teinud.”

scroll to top