fbpx
Close

INTERVJUU | Rannar Raap: sain päris palju sõnumeid, et Pärnu oleks võinud mulle ka eestikate kuldmedali anda

-Rannar Raap | Foto: Siim Semiskar

Pärast 13 hooaega enamasti Pärnus kestnud kõrgliigakarjääri Saku I liigasse Rae Koss/Hansaviimistluse tiimi kolinud 30-aastane ja 191 cm pikkune Rannar Raap jätkab ka alanud aastal esiliiga tasemel Rae Kossu tiimis. Eelmisel hooajal keskmisteks numbriteks 13,1 punkti, 9,2 lauapalli ja 5,5 resultatiivset söötu kogunud Raap peab esiliigas peamiselt rassima korvi all endast suuremate ja raskemate vastastega.

Korvpall24 tegi Raabiga intervjuu pärast esiliiga põhiturniiri avamängu, kus Rae Koss võitis alles teisel lisaajal TSA Kalevit. Raap ise meeskonda lisaajal aidata ei saanud, kuna oli selleks hetkeks juba viie veaga pingile kukkunud. Uurisime, miks Raap viitsib uuesti hakata paar korda nädalas Pärnust Tallinna poole sõitma, et Rae Kossu särk selga tõmmata, kui heaks ta oma praegust füüsilist vormi hindab ning millist esiliigat korvpallisõbrad sel hooajal nägema hakkavad.

Täiesti eraldi teemana tõstatame tema endise pikaaegse koduklubi Pärnu Sadama eelmise hooaja õnnestumise Eesti meistrivõistlustel, kui aasta lõpetati tiitliga. Tahtsime teada, kas Raabil oli natuke ka kibe tunne, et just siis, kui tema otsustas kõrgliigas joone alla tõmmata, tõusis Pärnu troonile.

scroll to top