fbpx
Close

INTERVJUU | Tallinna Kalev/Audentese noor tagamees: kui ma rünnakul ka palli tahan, siis pean esmalt mängima head kaitset

-Artur Evestus | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Kalev/Audentes on selleks hooajaks Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kokku saanud vägagi arvestatava satsi. Praegustele ja endistele Eesti koondislastele pakuvad kvaliteetseid vahetusi noored ja vihased Audentese Spordikooli noored. Peatreener Rauno Pehka ja abitreener Timo Eichfussi kasutada on talendikad noorkorvpallurid. Üheks neist on äsja 17-aastaseks saanud 192 cm pikkune tagamees Artur Evestus.

Noortekorvpalli jälgijatele on tegu kindlasti tuttava mängumehega ning kes sattusid ka suvel toimunud 3×3 korvpalli etappidele, siis nii mõnelgi neist maitses oma vanuseklassi võitu just Evestuse tiim. Eesti-Läti liiga debüüt on noormehel juba tehtud, kui BC Kalev/Cramo vastu viskas ta kaks punkti. Saku II liigas on ta seni kirja saanud sellised numbrid nagu 11 punkti, 7 lauapalli, 1,7 vaheltlõiget, 2,7 korvisöötu ja seda kõike keskmiselt 27,6 minutiga mängus.

Korvpall24 portaal sai mulluse U18 vanuseklassi Eesti meistri Evestuse kätte Tallinna Kalevi selle hooaja kodusaalist Audentesest, kus rääkisime noore mängumehega uutest väljakutsetest, selle hooaja meeskonnakaaslastest ja tulevikuplaanidest.

scroll to top