fbpx
Close

INTERVJUU | Kristjan Kangur FIBA Time Out 2.0 programmist ja Tallinna Kalev/Audenteses noorte aitamisest

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondise endine kapten, korvpallilegend Kristjan Kangur pole veel oma viimast sõna öelnud ning on algavaks hooajaks selga tõmmanud Tallinna Kalev/Audentese särgi. 39-aastase Kanguri jaoks on algav hooaeg karjääri 22. aasta, kusjuures alustas ta oma profikarjääri samuti just Tallinna Kalevi nimelises tiimis. Kui peaks juhtuma, et Kanguri karjäär peaks lõppema samanimelises tiimis, oleks see päris märkimisväärne. 

Korvpall24 tegi Kanguriga välkintervjuu Tallinna Karika nimelisel kontrollturniiril, kus rääkisime üsna varju jäänud faktist, et Kangur osales hiljuti FIBA Time Out 2.0 programmis. Libamisi puudutasime ka Tallinna Kalev/Audentese hooajaks ettevalmistust. Huvitava faktina kuulus ta FIBA programmis ühte lendu teisegi Eesti korvpallilegendi Gregor Arbetiga ja eestlastele tuttavatest nimedest kuulus samasse lendu ka 2013/14. hooajal BC Kalev/Cramot esindanud rumeenlane Vlad Moldoveanu.

Kanguri arvates polnud tol momendil (augusti keskel toimunud kontrollturniiril – toim.) Tallinna Kalev/Audentese mängupildist mõtet veel midagi rääkida. “See kõik on siin nii toores veel, et siin pole isegi mõtet mängust rääkidagi, kõik on nii algusjärgus ja võistkond on veel poolik ning läheb väga-väga palju aega, kui mängima hakkame,” sõnas karjääri jooksul Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia ja Hispaania kõrgliigades mänginud Kangur.

scroll to top