fbpx
Close

INTERVJUU | 18-aastane Patrick Malm veteranidega koos mängimisest: vanuse nalju tehakse meie tiimis kogu aeg ja palju

-Patrick Malm | Foto: Mauri Levandi

Tänavuseks uue ilme ja uue sisu saanud Tallinna Kalev/Audentese korvpallimeeskonna noorema generatsiooni üheks silmapaistvamaks esiletõusjaks on olnud mullune noormeeste U18 meistrivõistluste finaalturniiri MVP Patrick Malm. 18-aastane ja 194 cm pikkune tagamees on olnud noortest just see, kellele on peatreener Rauno Pehka usaldanud vanemate ja kogenumate kõrval avaviisiku koha.

Korvpall24 portaal tegi Malmiga intervjuu pärast detsembri esimeses pooles peetud mängu Keila KK-ga, kus Malmi arvele jäi 9 punkti. Tema keskmised näitajad on 13 kohtumisega olnud 18,5 minutit, 4,1 punkti, 2,5 lauapalli ja 1,4 resultatiivset söötu.

Uurisime intervjuus Malmilt, kuidas on ta algviisiku rolliga kohanenud, kui palju on tema jaoks uuel tasemel olnud närvilisi hetki ning kuidas on ta toime tulnud kordades informatiivsema skautinguga. Saime muude asjade hulgas teada, mida tähendab Malmi jaoks selliste kogenud mängijatega nagu Kristjan Kangur, Rain Veideman jt koos ühes tiimis olla ning kui palju ta ekskoondislastelt liiga uljate visete eest pragada on saanud.

scroll to top