fbpx
Close

INTERVJUU | U18 finaalturniiri MVP Patrick Malm: olen kõva häälega poiss, kellele meeldib väga korvpalli mängida

-Patrick Malm | Foto: Siim Semiskar

Noormeeste kõige vanemas noorteklassis ehk U18 sarjas krooniti tänavu meistriks Rauno Pehka ja Tair Tenno juhendatav Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK korvpallimeeskond ehk tiim, kust aastaid tagasi lendas laia maailma ka meie viimaste aastate üks talendikamaid mängumehi Henri Veesaar. Finaalturniiril ühtsusega silma paistnud Audentesest valiti kõige väärtuslikumaks mängijaks finaalis kõige parema efektiivsusteguri kirja saanud tagamängija / väike äär Patrick Malm.

Tänavu mais 18-aastaseks saanud 194 cm pikkune Malm on varem olnud omavanuste noortekoondislane ning talvel Tallinnas toimunud BSBC turniiril kuulus samuti treenerite valikusse. Poiste U18 sarjas kogus Malm tänavu keskmiselt 13,2 punkti, 4,8 lauapalli, 2,6 resultatiivset söötu ja 2,4 vaheltlõiget.

Korvpall24 portaal palus pärast U18 sarja finaalmängu värske MVP ka intervjuule, mis noormehe enda sõnul oli tema karjääri esimene. Meie loodame muidugi, et kindlasti mitte viimane! Uurisime Malmilt, mis oli tänavu Audentese tiimi saladus, et hooaja lõpus väga võimsasse vormi tõusti ning suudeti ära võita ka Rahvaliiga Põhja regioon ning tulla ka Rahvaliiga üle-eestiliseks meistriks. Lisaks palusime iseloomustada peatreener Rauno Pehkat, meenutada Henri Veesaare algusaegu ning mõelda oma tuleviku peale.

scroll to top