fbpx
Close

“Kuues Viga” #33 | Warriors surub Celticsit nurka. Millega Boston vastab?

Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

NBA 75. hooaeg on jõudnud finišisirgele. Golden State Warriors vajab ainult ühte võitu, et ehtida enda dünastia võim veel ühe tiitliga.

Võtsime seetõttu luubi alla vägagi erimoodi 3., 4. ja 5. finaalimängu ning mõtlesime toimetusega, millised on Boston Celticsi variandid pikendada kodusaalis finaalseeria seitsme mänguni.

Lihtsaid variante Warriors ei paku ja murettekitavaid trende on Celticsi jaoks mitu. Ometigi tõestasid omal moel nii 3. kui 4. mäng, et nad suudavad Warriorsi rünnet oma jõu ja suurusega halvata. Küsimus on eelkõige enda ründes, mida takistab omakorda paremuselt liiga teine kaitse.

Optibeti rubriigis annab Otto aru oma suurtest riskidest ning uudistest leidsime üles õige mitu magusat sahinat, mida ka analüüsisime. Ardo tõi esile ühe võimaliku Suure Ettepaneku, millega Henri ja Otto pidid nõustuma.

Järgmisel korral oleme stuudios šampuse ja tordiga, sest NBA meister on selgunud ning ka Kuuenda Vea toimetus hakkab seejärel vaikselt-vaikselt suvepuhkuseks valmistuma.

Kirjutage meile NBA-kommentaare kuuesviga@gmail.com ning kui tahate podcasti teha, uurige võimalusi lehelt www.podcastrent.ee.

VAATA:

KUULA:


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top