fbpx
Close

INTERVJUU | Olude sunnil kolmel erineval positsioonil mänginud Kaspar Treier: olen töömees ja teen seda, mida küsitakse

-Kaspar Treier | Foto: fiba.basketball

Eesti meeste rahvuskoondise särgi tõmbas 2025. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiril teiste seas selga ka muidu igapäevaselt Itaalias klubikorvpalli mängiv 24-aastane Kaspar Treier. Sassari Dinamo meeskonnas leiba teeniv eestlane rääkis vahetult enne Põhja-Makedoonia ja Leedu mänge antud intervjuus Korvpall24.ee portaalile oma koduklubi keerulisest hooajast, isiklikest etteastetest ja eelistatud positsioonidest mänguplatsil. 

203 cm pikkune Treier mängib Sassari meeskonnas juba neljandat järjestikust hooaega. Tänavu on eestlase arvele jäänud Itaalia meistriliigas keskmiselt 13,5 minutiga 4,5 punkti ja 1,8 lauapalli. Klubiga korvpalli Meistrite liigas kaasa teinud Eesti mängumees sai eurosarjas veidi suuremat rolli kanda ning keskmiselt 16 minutiga jäi tema arvele 5 silma, 2,4 lauapalli ja 0,9 korvisöötu.

Itaalias klubikorvpalli mängiv Treier rääkis meile, mis tundeid koondisepaus temas tekitab ja kuidas keha külmale Eesti kliimale reageerib. Muuhulgas tuli jutuks hooaeg Sassari klubis ning saime teada, miks pole eestlase arvates asjad kulgenud nii positiivselt, kui oleks lootnud, ja mis on võimalikud põhjused selle taga, et klubi hooaeg ei ole õnnestunud. Lisaks rääkisime 24-aastase Treieri enda rollist meeskonnas, positsioonist väljakul, tuleviku väljavaadetest ning Eesti koondise esindamisest.

scroll to top