fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Drell tegi Prantsusmaal oma seni parima esituse, Kullamäe ja Vene aitasid oma tiimidel koduliigades tublid olla

-Henri Drell | Foto: Chorale Roanne Basket Twitter

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes massiivses artiklis korraga. 

Hispaania meistriliigas sai Baskonia kirja neljanda järjestikuse võidu ning endiselt jagatakse liigas liidripositsiooni. Hispaania esiliigas sai Jaan Puideti koduklubi kaotuse ning Rauno Nurgeri leivaisa teenis võidulisa. Kasper Suurorg aitas CB Prati veerandfinaalseeriast poolfinaali. Kristian Kullamäe koduklubi Panevežys sai Leedu meistriliigas kaks võitu ja kokkuvõttes on eestlase leivaisa võtnud kuus järjestikust võitu.

Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel teenisid Iisraeli kõrgliigas kaks võitu. Prantsusmaa meistriliigas on Henri Drell ja Roanne Chorale Basket jäänud võiduta kuues viimases kohtumises. Martin Paasoja ja Centauros De Portuguesa said eelmisel nädalal Venezuela meistriliigas kirja kaks kaotust. Kreeka esiliigas sai Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala põhiturniiri viimases kohtumises kaotuse, aga hooaeg jätkub play-off’is.  

scroll to top