fbpx
Close

INTERVJUU | Reggie Lynch: kui ma Tallinnasse saabusin, siis meenutas see rohkem küla, aga nüüd tagantjärele…

-Reggie Lynch | Foto: Siim Semiskar

Tänavusel hooajal Leedus Utena Juventuses mänginud 28-aastane ameeriklasest keskmängija Reggie Lynch alustas hooajal 2018/19 oma profikarjääri Euroopas BC Kalev/Cramo meeskonnas. Seda vaatamata sellele, et toona tundsid NCAA ühe parema visete blokeerija vastu elavat huvi ka päris mitme Euroopa tippliiga meeskonnad ning ka meie oma lõunanaabrite lätlaste tiim.

Korvpall24 tegi Lynchiga pikema intervjuu, kus mees ei varjanud, et tema jaoks oli Eestisse tulek esialgu kultuurišokk. Varem korra siinpool ookeani Hispaania suurlinnu väisanud Lynch arvas esimese hooga, et Tallinn on mingi väike küla. Nüüd vaatab pärast Eestist lahkumist Itaalias, Venemaal, Kreekas, Saksamaal ja Leedus pallinud keskmängija tollele ajale tagasi hoopis teise pilguga. Meenutame, et Kalevis olid Lynchi keskmised statistikanumbrid Eesti-Läti liigas 13,1 punkti, 5,8 lauapalli, 1,2 korvisöötu ja 2,3 blokki.

Uurisime Lynchilt, kes on need toonased kalevlased, kellega ta endiselt sidet hoiab, kellega eestlastest tal kõige parem klapp tekkis, mis on tema hinnangul Euroopa korvpalli eripärad ja plussid võrreldes USA stiiliga, kui hea kolmesesnaiper Kristjan Kitsing tema arvates tegelikult on, kas ta oleks valmis sobiva pakkumise korral Eestisse mängima naasma ning miks on ta oma senise Euroopa karjääri jooksul nii palju klubisid vahetanud.

scroll to top