fbpx
Close

INTERVJUU | Oostendes oma rolli leidnud Matthias Tass selja hetkeseisust, legendaarsetest kaaslastest ja Gert Kullamäest

-Matthias Tass | Foto: fiba.basketball

Eelmisel hooajal nii Poola kui ka Hispaania meistriliigas pallinud Matthias Tass mängib tänavu Belgia-Hollandi liigas Oostende ridades. Korvpall24.ee portaal uuris 208 cm pikkuselt Tassilt, miks otsustas ta liituda 24-kordse Belgia meistriga ning millise mulje on uus keskkond ja klubi talle seni jätnud. 

Hooajal 2022/2023 esindas eestlane Dabrowa Gorniczat ja Manresat. Poola meistriliigas sai Tass kuues kohtumises keskmiselt 25 minutiga kirja 11,2 punkti, 6 lauapalli ja 1,3 korvisöötu. Hispaania kõrgliigas kogus ta seitsmes mängus 14 minutiga keskmiselt 3,6 silma ja 3 lauapalli. Tänavu on 24-aastane mängumees Belgia-Hollandi liigas visanud keskmiselt 19,3 minutiga 5,3 punkti ja hankinud 3 lauapalli.

Intervjuus Tassiga saime teada Oostendega liitumise tagamaadest ja sellest, kuidas lõppes koostöö Itaalia klubiga Trento, kellega eestlane 2022. aastal lepingu sõlmis. Rääkisime 208 cm pikkuse mängijaga ka tema eelmise hooaja seljatraumast ja selle mure hetkeseisust. Lisaks tegime juttu Belgia-Hollandi liigast ja Oostende klubi tasemest. Samuti tuli juttu Tassi isiklikust rollist meeskonnas, kohalikust korvpallikultuurist, kohanemisest uue keskkonnaga ja rahvuskoondise esindamisest.

scroll to top