fbpx
Close

Toomas Kandimaa Tartu hooajaeelsest heast hoost: sel aastal läksime leegionäridega rohkem kindla peale

-Toomas Kandimaa võtab vastu Tallinna Karika kuldmedalit | Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpalliklubi on kohe algava Paf Eesti-Läti liiga hooaja eel olnud treeningmängudes väga heas hoos, kui kontrollturniiril Brindisis alistati isegi Itaalia kõrgliigatiim Pesaro. Viimase linnukesena enne ametlike mängude algust saadi kirja Kalevi spordihallis peetud Tallinna Karika võit, kus alistati esmalt Rakvere Tarvas ja järgmisel päeval finaalis ka TalTech.

Kokku pidas Tartu kaheksa kontrollmängu, millest kaks toimus Itaalia turniiril. Peatreener Toomas Kandimaa sõnas Korvpall24 portaalile pärast Tallinna Karika turniiri, et selles osas läks kõik plaanipäraselt. “Me arvame jah, et kaheksa kuni kümme mängu on hea ja optimaalne enne hooaja algust,” kinnitas Kandimaa.

Ta lisas: “Olen enne ka öelnud, et ega ma neid mänge üle ei tähtsusta. Pigem on see katsetamise ja vaatamise koht, et mis tuleb välja ja kus on nõrgad kohad. Tulemused on head, aga need ei tähenda midagi. Õiged mängud alles algavad. Kalev mängis ka enne hooaja algust teadupärast kehvasti ja kaotas, aga nüüd on Meistrite liigas põhiturniiril.”

scroll to top