fbpx
Close

Agressiivset mängu näha ihkav Martin Müürsepp: Rakvere on koht, kus ei tohi kogukonda alt vedada

-Martin Müürsepp ja Rakvere Tarvas | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal korvpalli Eesti meistrivõistlustel Rapla Avis Utilitasega pronksiseerias ühe viimaste aastate meeldejäävama lahingu maha pidanud Rakvere Tarvas tegi suvel läbi tõsise uuenduskuuri, kui lahkus nii mitu aastat klubis peatreenerina töötanud lätlane Juris Umbraško kui enamik põhimängijaid. Tüüri võttis enda kätte Martin Müürsepp, kes on üritanud algava hooaja koosseisu kontrollkohtumistes ühte jalga käima saada.

Viimati osales Tarvas eelmise nädala lõpus peetud Tallinna Karikal, kus esmalt kaotati kindlalt 59:82 Tartu Ülikool Maks & Mooritsale ning seejärel võideti 75:69 Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda. Korvpall24 palus pärast pronksikohtumise lõppu Tarva peatreeneril Martin Müürsepal selgitada, mis seisus tema juhendatav tiim hetkel on.

“Arvan, et meil on potentsiaali mängida paremini. Peame praegu võimalikult kiiresti üksteist tundma õppima ning rollid peaksid siis paika loksuma. Meil tuleb ette langusperioode, nagu näitas mäng Tartuga, kus esimesel poolajal tehti meile üks 10:0 ja teisel 15:0 spurt. Selliseid mõõnahetki on palju, kuna aegajalt kukume palliga pudistama. Aga üldplaanis on meil tublid poisid, kõik pingutavad ja meeskonnas on konkurents. Tahaksin veel rohkem näha võitluslikkust, sest meie eesmärk on sel hooajal mängida väga agressiivselt,” tõi Müürsepp välja meeskonna praeguse hetke suurimad murekohad.

scroll to top