fbpx
Close

Nördinud Mornar Bari treener avas lõpuks suu: nendes tingimustes ei suutnud me näidata seda, mida meilt oodati

-Mihailo Pavicevic Saku Suurhallis | Foto: Hendrik Osula/fiba.basketball

Kindlasti mäletavad Eesti korvpallisõbrad veel mõnda aega, kuidas BC Kalev/Cramo tänavuse hooaja alguses koduselt Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniirilt läbi läks. Üheks väga emotsionaalseks hetkeks oli poolfinaali 104:89 võit Montenegro klubi Mornar Bari vastu, kelle peatreener ja üks liidermängija oma väljaütlemistes enne kohtumist Kaleviga olid üsnagi üleolevad. Ninanips oli neile nii halvav, et alles paar päeva pärast valusat kaotust andis peatreener Mihailo Pavicevic klubi kodulehele omapoolsed kommentaarid.

“Ma ütlesin ka hooaja eel, et mul pole veel täit pilti, mida meie meeskond suudab. See võtab aega. Aga meie jaoks oli Kaleviga esimene mäng. Vastasel oli publik toetamas ja nendes tingimustes ei suutnud me näidata seda, mida meilt oodati. Eriti olukorras, kus kontrollmängudes olime suutnud teha palju positiivseid asju ka tugevamate võistkondade vastu, kui seda on Kalev,” sõnas 63-aastane Pavicevic.

“Aga ka Kalev oli hea ja kogenud meeskond, kelle mängupilt oli minu jaoks tuttav. Ma teadsin, mis meid ees ootab,” lisas mees ning kurtis, et kuigi ta oma meestele luges sõnad peale, et Kalev on väga hea kaugvisete võistkond, siis kaitses tema hoolealused lihtsalt lagunesid ära.

scroll to top