fbpx
Close

INTERVJUU | BC Kalev/Cramo mänedžer Ramo Kask väiksemast eelarvest, väljaostuklauslitest ja ühtsest löögirusikast

-Ramo Kask | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai tänavu komplekteeritud juba palaval suvel, kui kõik tiimi 12 mängumeest, treeneritetiim ja taustajõud olid paigas ning lepingutega kaetud. Kuigi enamus meeskonnast alustas ühiste treeningutega juba augusti esimeses pooles, siis Eesti koondisega EM-finaalturniiril käinud peatreener Heiko Rannula, abitreener Indrek Reinbok, füsioterapeut Priit Lehismets ning kogenud mängumehed Kristjan Kitsing ja Martin Dorbek liitusid tiimiga kuu aega hiljem.

Korvpall24 portaal tegi Kalev/Cramo mänedžeri Ramo Kasega pikema intervjuu septembri keskel peetud Tallinna Karika kontrollturniiril, kui tiim oli täiskoosseisus koos olnud vähem kui nädala. Uurisime Kase käest omamoodi jätkuks kevadisele intervjuule, kui palju VTB Ühisliigast lahkumine klubi eelarvet on mõjutanud, millisena on paika pandud uued sihid, kas komplekteerimine läks nii muretult, nagu kõrvaltvaatajale tundus ning millisena näeb Kask tiimi võimalusi Leedus Jonavas toimuval FIBA Europe Cupi kvalifikatsiooniturniiril.

Ramo, mitmed sõprusmängud on peetud ja meeskond on juba ammu komplekteeritud. Kuidas Sina kui mänedžer kõrvalt vaatad, missugune tiim sellel aastal koos on?

scroll to top