fbpx
Close

Viimast ülikoolihooaega alustav Matthias Tass NBA meestega mängimisest, enesearengust ning Kotsarist ja Nurgerist

Avatar
-Matthias Tass | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Eesti korvpallikoondis on viimastel aastatel Rauno Nurgeri ja Maik-Kalev Kotsari näol saanud endale kaks USA ülikooliliigas neli hooaega karastunud ja seejärel Euroopas profikorvpalli sukeldunud tsentrit. Kohe-kohe on lisandumas ka kolmas, kui 22-aastane ja 208 cm pikkune Matthias Tass on alustamas eeldatavalt oma viimast kolledžihooaega ookeani taga.

Korvpall24 tegi viimastel aastatel erinevate vigastuste kiuste arengus järjest uusi tippe vallutanud Saint Mary’s Gaelsi ülikoolimeeskonna mängumehega intervjuu kahe hooaja vahel, et uurida eelmisest aastast sisse jäänud muljeid ja vaadata algavasse aastasse.

Varasemalt NCAA-s selliste NBA meeste nagu Rui Hachimura ja Brandon Clarke’i vastu pallinud Tass sai ka eelmisel hooajal väga tugevate vastaste vastu ennast proovile panna, kui paaril korral tuli näiteks piigid ristata kahe sel suvel NBA draftis valituks osutunud Gonzaga palluriga, 5. valiku Jalen Suggsi ja 15. valiku Corey Kispertiga.

Sul lõppes mullu kolmas ülikooliaasta, mis oli ühtlasi ka Sinu seni edukaim hooaeg USA-s. Kuidas vaatad lõppenud hooajale tagasi, millega jäid rahule ning mis võinuks paremini minna?

Arvestades fakti, et ma alustasin hooaega põlve ristatisideme rebendi taastumisest, võib öelda, et saan hooajaga rahul olla. Paremini oleks võinud minna nii mõnigi aspekt minu enda esitustest kui ka meeskonna mängupildist, aga sellele keskendume nüüd tuleval hooajal.

Loe täispikka intervjuud SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline