fbpx
Close

INTERVJUU | Legendaarsele NCAA, NBA ja Euroliiga treenerile silma jäänud Kaspar Sepp: minu roll rünnakul kasvas tohutult

-Kaspar Sepp | Foto: 6100visuals

Tänavusel korvpallihooajal oma karjääris suure sammu astunud 19-aastane ja 2-meetrine ääremängija Kaspar Sepp lõpetas oma esimese aasta ookeani taga USA-s, kui aitas Fairmont Sports Academy prep-school’i meeskonna osariigi meistrivõistlustel finaali. Individuaalses plaanis tegi Sepp enda sõnul samuti suure arengu, kui seni peamiselt targa kaitsemängija ja väga võistkondlikult mängiva korvpalluri käest nõuti hooaja edenedes üha rohkem ja üha suurema vastutuse võtmist rünnakul.

Korvpall24 portaalile juba Eestisse tagasijõudmise järel intervjuu andnud Sepp võttis hooaja kokku üsna positiivselt ning avaldas ka selle, et järgmisel aastal läheb ta kindlasti USA-sse tagasi ning siis juba ülikoolikorvpalli mängima. Noormehe sõnul oli tema vastu läbi hooaja ka NCAA 1. divisjoni koolidest huvi korralik ning NAIA liigast on üks konkreetne pakkumine tal ka olemas.

Usutlusest saame teada, et Sepal õnnestus silma jääda ka ühele legendaarsele USA ülikoolitreenerile, kes on peatreenerina kätt proovinud ka NBA-s, Euroliigas ja ühe suure Euroopa korvpalliriigi koondise eesotsas. Sepa mängu spetsiaalselt vaatama tulnud ja huvi üles näidanud legend vahetas aga kahjuks pärast seda ise töökohta. Lisaks sellele uurime Sepalt ka prep school’i võistkondade mängutaseme kohta, kummutame mõningaid müüte USA korvpalli kohta ja räägime sportlaste “ameerikalikust” toitumisest.

scroll to top