fbpx
Close

INTERVJUU | Kaspar Sepp oma debüüthooajast NCAA-s: suutsin alla andmata väga sügavast august välja tulla

-Kaspar Sepp | Foto: Jacob Lindsey

USA ülikooliliigas sai tänavu korraliku debüüthooaja kirja Kaspar Sepp, kes on sarnaselt mitmele teisele Eesti mängijale otsustanud oma mängijakarjääri ja haridusteed jätkata ookeani taga. Korvpall24.ee portaal rääkis 20-aastase eestlasega tema esimesest hooajast NCAA korvpalliliigas, Valparaiso ülikooli meeskonnast ning uuris, kuidas ta jäi rahule nii enda kui ka võistkonna etteastega lõppenud hooajal.

Mullu Ameerikas prep school’i lõpetanud 20-aastane Sepp liitus sel hooajal NCAA I divisjonis mängiva Valparaiso ülikooliga, kus eestlane sai juba oma esimesel hooajal rohkelt mänguaega. 28 kohtumises väljakul käinud 200 cm pikkune Tartust pärit mängumees viskas 19,5 minutiga keskmiselt 3,9 punkti ja hankis 4 lauapalli.

Intervjuus rääkis Sepp, missuguse mulje jättis esimene hooaeg USA ülikooliliigas ning milliste tunnetega vaatab ta tagasi Valparaiso ülikooli ja enda etteastele. Lisaks saime teada, milles on eestlane enda arvates enim edasi arenenud ja kuidas tal õnnestus juba debüüthooajal korralikult mänguaega teenida. Samuti tuli jutuks ülikoolimeeskonna peatreeneri käekiri ning 20-aastase mängumehe roll võistkonnas. Muuhulgas rääkisime USA ülikooli vahetamise võimalusest, eestlase tulevikuplaanidest, elust Ameerikas, koondisest ja veel paljust muust.

scroll to top