fbpx
Close

INTERVJUU | Soovituste järgi ülikoolivaliku teinud Kaspar Sepp: siin tundus suurem võimalus kohe esile tõusta

-Kaspar Sepp | Foto: Jacob Lindsey

Kevadel esimese ja üsnagi eduka USA hooaja selja taha jätnud Kaspar Sepp on nii õpingutes kui ka korvpallikarjääris astumas järgmist sammu, kui võttis vastu NCAA I divisjonis mängiva Valparaiso ülikooli pakkumise. Juunis 20 aasta juubelit tähistanud noormees saab suurepärase võimaluse end uues keskkonnas proovile panna ning võtta eelnenud prep school’i aastast kaasa hea ettevalmistuse.

Suvisel U20 A-divisjoni Euroopa meistrivõistlustel sai 2-meetrine ääremängija Eesti koondist turniiril tekkinud vigastuse tõttu aidata viies kohtumises, kui kogus ligi 20 minuti jooksul 5 punkti, 4,2 lauapalli, 2 korvisöötu ning 0,6 vaheltlõiget. Varem on Sepp esindanud Tartu Ülikool Maks&Mooritsa korvpalliklubi, kus käis 2021/22. hooajal väljakul kuues kohtumises.

Korvpall24.ee portaalile avaldas Sepp ülikooli värbamise tagamaid ning kuidas ta hindab eelnevat ettevalmistuse aastat. Saame teada, millise NBA legendi aura on jätkuvalt Valparaiso elanike meeltes, kuidas näeb välja tema iganädalane eluolu ja millist rolli ootab uus peatreener seni peamiselt ääremängija kohuseid täitnud mängumehelt. Lisaks selgub, millist suurüllatust plaanib meeskond algaval hooajal sepistada ning lõpetuseks hargneb huvitav kokkusattumus Kasparit juhendanud treenerite omavahelistes tutvustes.

scroll to top