fbpx
Close

INTERVJUU | Heiko Rannula: Eesti mehed annavad Kalev/Cramo meeskonnale selgroo ja nemad on riietusruumis liidrid

-Heiko Rannula | Foto: Marita Brigitta Mones/BC Kalev/Cramo

Äsja Eesti-Läti korvpalliliigas hõbemedalid auga kaela teeninud BC Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula on pidanud tänavu hakkama saama tavapärasest tagasihoidlikuma rivistusega ja võtma hooaja eel välja hõigatud visioonide täitmise nimel omajagu koosseisu puudutavaid riske. Murekohtadele vaatamata on teenekas Rannula oma mängumeestest siiski maksimumi välja pigistamas ja järjepideva töö tulemusel muljetavaldavaid tulemusi näitamas.

Hooaja vältel teatava vigastustekriisi üle elanud Kalev/Cramo peatreener on suutnud ootamatute muutustega edukalt toime tulla ja hoida meeskonna võidusaldo eeskujulikuna. Teist hooaega järjest enda võimekust just pealinnasatsis proovile paneva Rannula juhtimisel lõpetati ühisliiga põhiturniir väärtuslikul esikohal ja haarati suursuguseks finaaliks koduväljakueelis. Vägevale lahingule vaatamata pidi Eesti esiklubi küll tunnistama suurklubi BC Prometey paremust, kuid jõudude vahekordi arvesse võttes võib 40-aastase Rannula poolt juhendatav tiim saavutatuga igati rahule jääda.

Korvpall24.ee portaaliga peetud intervjuus võttiski peatreener oma sõnadega tänavuse ühisliiga käekäigu kokku ning analüüsis värske ja vahetu pilguga momente, mis said Unibet Arenal peetud finaalmängus saatuslikuks. Pikema usutluse käigus tuli lähemalt juttu magusate võitude taustal kogetud katsumustest ja meeskonnana tulemuste tegemise kõrvalt ka individuaalses plaanis treenerina järgmisele tasandile arenemisest. Vestluse lõpetuseks avas Rannula ka võidukohustusega toimetulemise tagamaid ning tõi välja hooaja lõpuspurdiks seatud eesmärgid.

scroll to top