fbpx
Close

NOSTALGIA NELJAPÄEV | Eestikate ajaloo ühe võimsama play-off-esituse teinud Darryl Tucker: arvan, et olen (liiga) parim mängija. Punkt!

-Darryl Tucker | Foto: Siim Semiskar

Rubriik “Nostalgia neljapäev” toob tänavu veebruaris oma kuuendat tegutsemisaastat alustanud Korvpall24 portaali arhiividest välja meie erinevate perioodide populaarsemad lood ja intervjuud, mida on ka aastaid hiljem põnev uuesti lugeda. Proovime seejuures nostalgitsedes tabada tänase päevaga mingit ühisosa, et meie lugejale ekskursioon minevikku põnevamaks teha.

Sel korral läheme aastatagusesse aega ning meenutame toona kõvasti kirgi kütnud Rapla Avis Utilitase leegionäri Darryl Tuckeri väljaütlemist, et tema on Eesti liiga parim mängija. Sellise jutu peale Pärnu Sadama mehed võtsid ennast kokku ja lülitasid Rapla veerandfinaalis 3-1 seeriavõiduga konkurentsist. Tänavu on samad meeskonnad samuti eestikate veerandfinaalis vastamisi ja pidamas ülimalt põnevat seeriat, kus homme ehk reedel visatakse pall mängu otsustavas viiendas matšis.

Keda huvitab Darryl Tuckeri edasine saatus, siis tänavusel hooajal mängis ameeriklane Itaalia tugevuselt teise liiga ehk Serie A2 klubis Rieti Kienergia ning kogus Raplas näidatud numbritele väga sarnase statistika: keskmiselt 15 punkti, 9,6 lauapalli, 1,1 resultatiivset söötu ja 1,8 vaheltlõiget.

Järgnev lugu avaldati Korvpall24 portaalis esmakordselt 30.04.2022.

Reedel Raplas peetud Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalseeria teises kohtumises Rapla Avis Utilitase ja Pärnu Sadama vahel nägid kohale tulnud pealtvaatajad läbi aegade üht võimsamat individuaalset sooritust kohaliku liiga play-off kohtumises, kui Rapla korvialune jõud Darryl Tucker jr kogus efektiivsusteguriks lausa 51.

scroll to top