fbpx
Close

BC Kalev/Cramost segadusega lahkunud tagamees läheb taas uude klubisse õnne otsima

-Ivan Almeida | Foto: Siim Semiskar

-Ivan Almeida | Foto: Siim Semiskar

Hooaja 2018/19 alguses suure mürinaga Eesti esiklubis BC Kalev/Cramo põhiliseks skooritegijaks kerkinud, kuid seejärel kahtlastel asjaoludel pika vindumise tagajärjel klubist lahkunud Ivan Almeida vahetab taas klubi.

Pärast 2011. aastal Stonehilli kolledžist lahkumist on 31-aastane ja 198 cm pikkune Roheneemesaarte kodakondne esindanud juba 12 tiimi ning on vaid prantslaste Lille’is püsinud rohkem kui ühe hooaja.

Almeida 13. profiklubiks saab olema Iisraeli kõrgliigasats Ironi Nahariya, kes koroonaviiruse tõttu katkenud hooajal hoidis liigas 8 võidu ja 13 kaotusega 12 meeskonna hulgas 10. kohta.

Kalev/Cramo särgis tegi Almeida kaasa 5 mängu VTB Ühisliigas (keskmiselt 23,4 minutit, 16,6 punkti, 4,6 lauapalli, 2 korvisöötu ja 1,8 vaheltlõiget) ning 5 mängu ka Eesti-Läti korvpalliliigas (keskmiselt 21,8 minutit, 12,8 punkti, 5,2 lauapalli, 3,2 söötu ja 2 vaheltlõiget).

Seejärel oli pikk arusaamatus tagamehe vigastatud jala ümber, kui mängija ise väitis, et vigastus ei luba tal mängida ja klubi päris sama meelt polnud. Lõpuks jõudsid osapooled kokkuleppele lepingu lõpetamises ja Almeida lahkus Tšehhi klubisse Nymburk.

Seejärel on Almeida jõudnud kuuluda veel ka Portugali tiimi Galitos Barreiro ridadesse ja kandnud itaallaste Treviso Basket Universo särki.

scroll to top