fbpx
Close

Ivan Almeida: Kalev soovib minuga lepingu lõpetada

Avatar
Ivan Almeida | Foto: Hendrik Osula, Kalev/Cramo

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi ääremängija Ivan Almeida ravib Rohuneemesaartel juba pikemat aega vigastust ja niipea väljakule ei naase. Võimalik, et Kalev/Cramos on tema mängud sootuks mängitud.

Kuna hooaega suurepäraselt alustanud Almeida Kalevis jätkamise kohta on ilmunud meedias viimastel päevadel vastandlikke signaale, võttis Korvpall24.ee ühendust mõlema osapoolega.

“Olen lojaalne mängija, kes pole kunagi varem taolises olukorras olnud,” nendib 29-aastane Almeida. “Ütlesin juba hooaja alguses intervjuus teile, et lahkun Kalevist vaid juhul, kui klubi mind enam ei soovi. Praegu olemegi jõudnud sellisesse olukorda. Kalev soovib minuga lepingu lõpetada ja peab hetkel sel teemal läbirääkimisi minu agendiga.”

Kalevi mänedžer Kaarel Sibul kinnitab Almeida sõnu.

“Jah, oleme hetkel pidamas Almeida agendiga läbirääkimisi, sest kui sel nädalal Prantsusmaal tehtava uuringu tulemused on negatiivsed, pole meil mõtet temaga koostööd jätkata,” selgitab Sibul.

Lahkhelid said alguse vahetult pärast vigastuse tekkimist, sest esialgsed Eestis läbi viidud uuringud näitasid, et mängija on terve. Hiljem välismaal tehtud lisauuringutel selgus aga, et Almeidal on jalalabas väsimusmurd ning ees ootab arvatust palju pikem mängupaus. Olukord võib olla suisa nii hull, et sel hooajal ta terveks ei saagi.

“Selles kogu asi ongi,” tunnistab Sibul. “Hetkel pole me isegi kindlad, millal ta võiks taastavate harjutustega pihta hakata. Veelgi kaugem teema on aga tema platsile naasmine.”

Kui sel nädalal toimuvate uuringute tulemused peaksid osutuma positiivseks, on Sibula sõnul võimalik Almeida naasmine.

“See kõik selgub uuringute järel, kui meil on tema jalast parem ülevaade,” ütleb mänedžer.

Almeida on aga klubis pettunud ja nimetab end juba vabaks meheks, sest Kalevis jätkamist ta pärast viimatisi sündmusi realistlikuks ei pea.

Kalevlased pole veel otsustanud, kas Almeidaga lepingu lõpetamise korral hakatakse välismaalt uut mängijat otsima või mitte. Küll aga on selge, et Almeida olukord pole kuidagi seotud meeskonna uusima täienduse Tony Wroteniga, kes toodi lisavahendite eest tugevdama klubi tagaliini. Almeida asendusena tegutseb meeskonnas aga hetkel Tanel Kurbas.

scroll to top
Inline
Inline