fbpx
Close

Valga-Valka koostöö ameeriklasest tagamängijaga ei jätku, muudatusi veel tulemas

-Clayton Wilson | Foto: I.Leitis/BK Valka/Valga Facebook

-Clayton Wilson | Foto: I.Leitis/BK Valka/Valga Facebook

BC Valga-Valka/Maks&Moorits korvpalliklubi teatas, et poolte kokkuleppel on teed lahku läinud tagamängija Clayton Wilsoniga.

26-aastane Wilson liitus Valga-Valka tiimiga 18. oktoobril, kui kaotatud oli kõik neli mängu. Päev hiljem alistati koduplatsil 62:58 Läti Ülikool ja Wilson kerkis 12 punktiga paremuselt teiseks punktitoojaks. Tema keskmisteks näitajateks 12 kohtumisega jäid 24,7 mänguminutit, 9,0 punkti, 2,3 lauapalli ja 2,9 korvisöötu. Viimati tõi Wilson 85:66 võidumängus Betsafe Jurmala vastu 8 punkti, 5 lauapalli ning 3 korvisöötu.

Tuleval laupäeval on OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas Valga-Valka vastaseks turniiritabeli neljas meeskond BK Ogre. Meeskonna mängiv mänedžer Robert Peterson ütles Korvpall24.ee portaalile, et omasid ei pruugi aidata Kristen Meister, kes sai Jurmalaga mängus vigastada ja teisel poolajal polnud valmis enam platsile tulema. Lähipäevad peaksid Meisteri olukorra kohta selgust tooma.

Novembri alguses jalga vigastanud tagamees Tom Kaldre tänavusel hooajal ilmselt enam platsile ei tule. “Tomiga läheme arsti juurde veebruari alguses. Tehakse uued uuringud ja siis saame teada, kas võib lahase ära võtta ja karkudeta liikuma hakata. Suure tõenäosusega ta sel hooajal enam ei mängi,” sõnas Peterson.

Kahe riigi meistrivõistlustel pole Valga-Valka seis kiita. 15 meeskonna seas asutakse nelja võidu ja 12 kaotusega 13. kohal ning play-offi saavad teatavasti kaheksa parimat. Samas tuleb edestada vähemalt ühte Eesti klubi, et teenida koht kohalikul tasandil kuue hulgas ning püüda nii Eesti poolel pääsu poolfinaali. Peterson kinnitas, et hooaega pole lõppenuks loetud ja piirilinnast on uudiseid peagi taas oodata. “Kindlasti pole me püssi põõsasse visanud. Kui ühisliigas on play-off juba väga kaugel, siis Eesti play-off on teoreetiliselt võimalik. Lisaks Wilsoni lahkumisele on meeskonnas toimumas veel muudatusi.”

scroll to top