fbpx
Close

Fantaasia Fred tõusis hooaja parima nädalaga liigatabelis kaks kohta

-Kyrie Irving | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

-Kyrie Irving | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Fantaasiakossus on käsil viimased põhihooaja voorud ning kohe-kohe algavad veelgi põnevamad ning kohati dramaatiliste lõpplahendustega play-off kohtumised. Fredi hooajaeelne unistus kõige kõrgemas mängus kaasa lüüa pole veel kustunud, kuna viimane voor kujunes Korvpall24.ee jaoks selle hooaja edukaimaks. Nii nagu spordis, äris või elus üldse, mõni päev lihtsalt on sinu päev. Kuigi Fred sooviks goethelikult õhata, et kaunis hetk viibiks veel, tuleb järgmises voorus end taas tõestama hakata.

Fredi võidunumbriteks Team Nurme üle kirjutati nädala viimase mängu lõppedes koguni 8-1, kusjuures veel neljapäeval näitas tabloo uskumatuna näivat 9-0 eduseisu. Paljuski tänu üle-eelmisel nädalal tehtud Ben Simmonsi ja Kemba Walkeri vahetustehingule näitas Korvpall24.ee meeskond vooru parimat tulemust kolmestes (76) ning punktides (559). Ainus kaotuspunkt tuli vastu võtta pallikaotustes, kuid selle taga oli ka nädala kõrgeimad 41 mängu. Kindlasti oli Fredile abiks, et vastase liidritest tegi omad jutud ära ainult Giannis Antetokounmpo. Marc Gasol oli hädas vigastusega, Luka Doncicil oli nädala jooksul vaid 2 mängu ja Andrew Wiggins ei suutnud millegi erilisega silma paista.

Vooru suurima üllatuse serveeris Kalaranna Doris (10.), kes oli 6-3 üle Tartu Kavaleridest (2.). Kuna üldliider The Trumps vaigistas Tallinna Tormi (3.) tulemusega 8-1 lausa tuulevaikseks, siis paisus vahe esimese kahe meeskonna vahel veelgi. Kolmandaks tiimiks, kes suutis 8-1 võidu võtta, oli Trust the Process (4.), tõustes sellega esikolmikusse.

Fredi hea nädal peegeldus ka roto-formaadis kogutud 133 punkti näol, mis oli Korvpall24.ee hooaja parim tulemus ning 14. vooru paremuselt teine näitaja. Kumulatiivses edetabelis lisandunud 4 punkti (53->57), tõstis Fredi koha võrra eelviimaseks. Parima nädala (135,5) teinud The Trumps tõstis enda skoori 139 punktini. Teiseks tõusis Desperado Ehitus BC 116 punktiga, järgnevad SK Socrates (113) ning võrdse tulemusega Tartu Kavalerid ja S*ta Kotid (mõlemad 111).

Põhihooaja tabelis on The Trumpsi edu mäekõrgune ja play-offi esimene asetus sisuliselt vormistamise küsimus. Tartu Kavaleride teist positsiooni üritab rünnata Trust the Process. Nende järel on eraldunud kaks gruppi –  4.-8. koht ja 9.-14. koht. Korvpall24.ee tõusis kahe koha võrra ja asub 18. positsioonil, jäädes viimasest play-offi kohast maha 5,5 võidupunktiga.

Mängijate esikolmik nädalaga ei muutunud, kuid Anthony Davis`e liidrikoht satub lähiajal kindlasti ohtu. Põhjuseks mitte niivõrd saadud vigastus, vaid James Harden, kes viimase kolme mängu jooksul viskas keskmiselt 54,3 (!) punkti. Fredi rõõmustab Kemba Walkeri tõus 9. kohale, kes tegi äsjases voorus oma numbrid kenasti ära. Hea nädal oli Boston Celtics`i mängujuhil Kyrie Irvingul (14.). SK Socratese üks liidritest tõi 32,3 punkti (visked väljakult 61%, kolmesed 12/20 ehk 60%), hankis 5 lauapalli ning jagas koguni 11,3 söötu. Uue tulijana on TOP 20 ridades Blake Griffin (18.), kelle arvele jäi viimase kolme mänguga ilusad 100 punkti.

Fred üritab alanud voorus tekkinud võiduseeriat veelgi pikendada. Selleks tuleb alistada SANDWICH OF MATT BONNER`i (19.) nime kandev meeskond, kelle kandvateks jõududeks on Bosnia keskmängija Jusuf Nurkic, Khris Middleton ja Victor Oladipo. Samas ei tohiks unustada ka DeMarcus Cousins`it, kes on just pikast Achilleuse vigastusest paranenud ning peagi võimeline tegema korralikke numbreid. Fred võtab uude nädalasse kaasa teadmise, et eelmise vooru põhjal jäi tulevase vastasega skooriks 8-1.

Fantaasia Fred on Korvpall24.ee toimetuse poolt loodud tegelane, kes osaleb NBA fantaasiakorvpalli liigas ning kajastab iganädalaselt enda meeskonna käekäiku. Eesmärgiks on tuua fantaasiakorvpalli maailm portaali lugejaile lähemale ning juhtida hooaja käigus tähelepanu olulistele nüanssidele. Rubriiki lähemalt tutvustava loo leiab siit.

scroll to top