fbpx
Close

Bojan Subotic: ainus, mis mulle Eestis ei meeldi, on ilm

-Bojan Subotic | Foto: Siim Semiskar

-Bojan Subotic | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo ridades krooniti Eesti meistriks teiste seas ka 27-aastane Serbia-Montenegro päritolu Bojan Subotic. Basket.ee küsis mehelt pärast hooaja lõppu, mida ta arvab Eestist ja siinsest korvpalliliigast.

Subotic võttis värskelt lõppenud hooaja kokku igati positiivse noodiga. “Ma arvan, et me tegime väga hea hooaja. Mängisime head korvpalli ka VTB liigas. Meil polnud mõndades mängudes õnne ja play-offide uks jäi suletuks, kuid nägite ise, et mängisime Euroopa tippudega võrdset korvpalli.”

Mehe sõnul oli väga oluline lõpetada hooaeg positiivselt. “Panime hooajale õige punkti! Õnnitlused ka Tartu meeskonnale, kes mängis finaalseerias head korvpalli.”

Mida arvab 203 sentimeetri pikkune Subotic Alexela Korvpalli Meistriliigast? “Hea liiga, kus mängitakse ründavat korvpalli. Alguses oli mul siin raske kohaneda, sest olen mänginud teistsugustes klubides. Ma usun, et Eesti liigal on hea tulevik.

Kuidas korvpallurile Eestis meeldis? “Oh, ma ei jõua inimestele Eestit ära kiita! Mulle meeldib teie riigi ajalugu ja imeilusad linnad. Ainus, mis mulle siin ei meeldi on ilm,” naeris Subotic.

Järgmiseks hooajaks mängumehel veel kindlaid plaane pole. “Eks näis, praegu on aeg puhata ja perega olla.”

scroll to top