fbpx
Close

Eelneva hooaja vigastuse tõttu vahele jätnud noormängija jätkab TalTechis

-Ken-Martti Reinart | Foto: Siim Semiskar

-Ken-Martti Reinart | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond jätkas uue hooaja koosseisu tutvustamist oma klubipüramiidist välja kasvanud ääremängijast Ken Martti Reinartist.

Viimastel aegadel Eesti noorteliigades üheks domineerivamaks mängumeheks olnud 18-aastane ja 195 cm pikkune Reinart tegi meeste hulgas debüüdi juba hooajal 2018/19, kui pallis Audentese Spordigümnaasiumi noortest koostatud G4S Noorteliiga tiimis esiliiga tasemel.

Aasta hiljem, 16-17-aastasena, oli ta Saku I liigas juba oluline tegija, kui kogus 18 kohtumisega keskmiselt 25,4 minutit, 9,4 punkti, 6,9 lauapalli, 3,2 resultatiivset söötu ning tema vastu tehti mängus 4,9 viga.

Eelmisel hooajal võeti Reinart TalTechi esindusmeeskonna koosseisu, kuid ühtegi mängu tiimi eest kirja ei saanud, kuna vigastas hooaja eel toimunud kontrollkohtumises raskelt põlve.

“Uuel hooajal tahaks isiklikus plaanis püsida mänguvalmis ja veeta see hooaeg rohkem aega ka palliplatsil. Seda oleks muidugi kõige parem teha hulgalise publiku ees. Loodan, et suudame võistkonnaga saali tulevale rahvale oma heade esitustega positiivseid emotsioone pakkuda,” kommenteeris Reinart klubi Facebooki lehe vahendusel.

scroll to top